Adwokat Barbara Ziołkiewicz

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. W roku 2011, po skończonej z wyróżnieniem aplikacji adwokackiej, wpisana na listę adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej w Łodzi; Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym i gospodarczym. Posiada doświadczenie w zakresie procedury cywilnej i administracyjnej. Z sukcesem przeprowadziła wiele spraw z zakresu wywłaszczeń i służebności przesyłu. Reprezentowała klientów w skomplikowanych postępowaniach przed sądami powszechnymi, arbitrażowymi oraz Sądem Najwyższym.

Autorka publikacji w Gazecie Prawnej.

Radca Prawny Ewa Zapieraczyńska

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego – kierunek prawo. W roku 2011, po skończonej aplikacji radcowskiej, wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych kancelariach. Aktualnie prowadzi indywidualną praktykę. Prawnik procesowy. Specjalizuje się w skomplikowanych procesach sądowych. Wielokrotnie reprezentowała interesy swoich klientów przed sądami powszechnymi oraz administracyjnymi, w tym również przed Sądem Najwyższym.

http://www.rp.pl/artykul/1099917-Dla-niepelnoetatowca-drugie-pol-etatu-bez-dodatkowego-wynagrodzenia-za-nadgodziny.html#ap-1

http://serwisy.gazetaprawna.pl/praca-i-kariera/artykuly/789047,wynagrodzenie-za-pol-etatu-lecz-praca-na-caly.html

Znawca prawa cywilnego oraz procedury cywilnej. Z ramienia kancelarii zajmuje się szeroko rozumianymi sprawami odszkodowawczymi. Posiada doświadczenie przy prowadzeniu spraw związanych z prawną obsługą inwestycji budowlanych ( reprezentacja w sądach, prowadzenie spraw w Sądzie Arbitrażowym przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie)

Kontakt

Barbara Ziołkiewicz

adwokat

Ewa Zapieraczyńska

radca prawny


Kilińskiego 166 lokal 48

90-322 Łódź